szukaj:
  dziś jest sobota, 20 grudnia 2014
Menu główne
Strona główna
Bannery
Katalog stron
Admin
Inne
Artykuły
Księga gości
Rekomenduj nas
Pogoda
E-kartki
Galeria
Kontakt
O klubie
Władze
Członkowie
Statut
Kalendarium
Busko-Zdrój
Historia
Plan Miasta
Zabytki
Sanatoria
Hotele
Pensjonaty
Pokoje gościnne
Restauracje
Turystyka
Znamy zwycięzców w plebiscycie na najlepsze lokale w poszczególnych powiatach. - 2010-02-07 20:31:17

Znamy zwycięzców w plebiscycie na najlepsze lokale w poszczególnych powiatach. Klasyfikację wojewódzką podamy 7 marca na uroczystej Gali

W sobotę 30 stycznia zakończyliśmy plebiscyt Echa Dnia i serwisu Jedzenie &Zabawa na najlepszą restaurację, pizzerię, cukiernię i kawiarnię, klub, pub, oraz hotel. Podajemy wyniki zwycięzców w tych kategoriach w powiatach: buskim, kazimierskim, pińczowskim, jędrzejowskim, koneckim, ostrowieckim, skarżyskim, starachowickim, włoszczowskim, sandomierskim, opatowskim, staszowskim, kieleckim.

Przypomnijmy, że przez prawie dwa miesiące czytelnicy, klienci, stali goście wysyłali SMS -y na lokale, w których jadają i mile spędzają czas. Już znamy zwycięzców.

W powiecie buskim w restauracjach wygrał Gościniec Jadło Pod Rycerzykiem w Busku,
w hotelach – Pod Świerkiem w Busku, w pizzeriach - 105 Express w Busku. W kawiarniach i cukierniach zwyciężyła Cafe Cukiernia Banatkiewicz w Busku, a w klubach – Imperium z Buska.

                                                     Kliknij więcej

 W powiecie kazimierskim: w restauracjach pierwszy jest Zajazd Słoneczny w Donosach, wśród hoteli wygrał Dworek Niedzieli w Kazimierzy Wielkiej, w pizzeriach – pizza U Kargula w Kazimierzy, w kawiarniach i cukierniach – cukiernia Państwa Biernackich w Kazimierzy, a w klubach – Klub Chicago w Kazimierzy.

W powiecie pińczowskim: w restauracjach zwyciężyła Kwadrans w Pińczowie, w pizzeriach – Piwniczka w Pińczowie.
Wyniki klasyfikacji wojewódzkiej podamy 7 marca, na uroczystej Gali Kobieta Przedsiębiorcza 2010, która odbędzie się w Hotelu Kongresowym w Kielcach. Podczas uroczystości wręczymy dyplomy i statuetki najlepszym lokalom w świętokrzyskim.

W powiecie jędrzejowskim w restauracjach zwyciężyła Centrum w Jędrzejowie, w hotelach – Podkowa w Jasionnej, w pizzeriach – U Wojtka w Jędrzejowie, a wśród kawiarni najlepsza jest Alfredo Grotta di Ghiaccio w Jędrzejowie.

W powiecie koneckim w restauracjach wygrała Śródmiejska w Końskich, w hotelach – Eliot w Sieli Wielkiej, w pizzeriach – Oliwa w Końskich, w kawiarniach i cukierniach – Telimena w Końskich.

W powiecie ostrowieckimw restauracjach prowadzi Red w Ostrowcu, w hotelach – Victoria w Ostrowcu, w pizzeriach – ostrowiecka Roma, w kawiarniach i cukierniach - Hokus Pokus w Ostrowcu, a w klubach – Scenium w Ostrowcu.

dodał: hotelura |
Kalendarz
Grudzień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Najczęściej czytane
Praca dyplomowa-K...
Praca dyplomowa-K...
Grzegorz Jan Kiel...
Ksiądz, artysta ,...
Saga rodu buskich...
Saga buskich rest...
Lidia Skowron ...
Etymologia nazwy ...
Cichy, ale wielki...
gen. bryg. mgr Ma...
Ankieta

aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 2
subskrypcja
informacje o nowych wersjach na twój mail!
© 2014 Towarzystwo Miłośników Buska-Zdroju. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie ZST-I
powered by jPORTAL 2